Półsłupki F11

Szafki łazienkowe wiszące półsłupki F11.

Szafka łazienkowa to nieodzowny element wyposażenia pomieszczenia, z którego korzystamy na co dzień. Przy projektowaniu łazienki zwraca się uwagę przede wszystkim na funkcjonalność, ale także na estetykę wnętrza. Dlatego dobór odpowiednich szafek jest kluczowy w tym procesie. ROVATO wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Oferuje bowiem szafki łazienkowe na wymiar najlepszej jakości – o przemyślanym designie, wykonane z materiałów typu premium, z dbałością o szczegóły.

Różne oblicza szafki łazienkowej – jeden producent

Producent nowoczesnych szafek łazienkowych ROVATO umożliwia nabycie tych mebli w różnej formie i konfiguracjach. Można zdecydować się od razu na zakup całego zestawu mebli łazienkowych, mając gotową wizję pomieszczenia. Istnieje możliwość dokupienia poszczególnych elementów, a zacząć można od pojedynczej szafki łazienkowej, Nasze meble są modułowe, co oznacza łatwość w doborze i ewentualnej wymianie części wyposażenia.

Oferujemy gotowe modele – zarówno tych podwieszanych, jak i szafek łazienkowych wiszących z półkami. W zależności od możliwości pomieszczenia i wymagań klienta dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach otwierania drzwi. Wykonujemy również meble na wymiar, dlatego nie znajdując odpowiedniego modelu, przyjmujemy zamówienie na wykonanie szafki łazienkowej o wymaganych parametrach.

Dlaczego szafki łazienkowe od ROVATO?

Nowoczesne szafki łazienkowe rozwiązują problem z przechowaniem różnych rzeczy – od środków czystości, akcesoriów, do ręczników i garderoby nocnej. Wszystko zależy od ich rozmiaru i głębokości półek. Dobrze należy przemyśleć przeznaczenie szafek łazienkowych, aby okazały się one w pełni funkcjonalne. Należy znać wymiary i dopasować je do rzeczy, których będziemy używać. Może bowiem okazać się, że opakowanie ulubionego środka do prania nie zmieści się na żadnej z półek. Nie bez znaczenia jest również sposób otwierania drzwiczek, które w przypadku tych oferowanych przez ROVATO jest uniwersalne – na prawą lub lewą stronę. W celu zmiany kierunku otwierania drzwiczek należy przełożyć zawiasy. Otwieranie szafki łazienkowej następuje przez naciśnięcie drzwiczek. Nie tylko materiał obudowy i pólek jest najwyższej jakości, obustronnie lakierowany i utwardzany, ale równieżzawiasy CLIP-TOP i system wypychający TIP-ON firmy BLUM, która daje dożywotnią gwarancję.

Wisząca szafka łazienkowa ma swoje ograniczenia. Nie zawsze jest łatwe, a czasami wręcz w ogóle możliwe zamontowanie ich na kafelkach, a na dodatek wwiercenie śrub w ścianie jest niemożliwe ze względu na instalację elektryczną, wodną, czy nawet gazową, zwłaszcza przy małej powierzchni łazienki. Nad tym aspektem należy zastanowić się w trakcie wyboru miejsca jej zawieszenia. Poza tym mocowanie ich nie powinno być bardzo trudne. Produkt dociera do klienta już złożony, jako jedna całość, co daje możliwość szybkiego i łatwego urządzenia łazienki. Szafka łazienkowa nie tylko musi być wykorzystana do meblowania tego pomieszczenia, ponieważ jej nowoczesny, a jednocześnie uniwersalny design pasuje również do kuchni i innych miejsc.

Nasze szafki łazienkowe na wymiar są funkcjonalne i mają nowoczesny, ponadczasowy charakter. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są gwarancją dobrego wyglądu na lata. Łatwo je zestawiać z innymi meblami i pasują również do innych elementów wyposażenia. Warto więc zainteresować się naszą ofertą, gdyż dobrze urządzona łazienka oznacza dobrze dobrane szafki łazienkowe.

Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Shopping Cart