Szafki z koszem na pranie F11

Szafki łazienkowe podwieszane z koszem na pranie F11.

Pranie w szafce łazienkowej

Kosz na pranie wcale nie musi być osobnym elementem wystroju łazienki, Kosz ukryty w szafce łazienkowej podwieszanej to praktyczne rozwiązanie. Nie zajmuje dodatkowego miejsca, można go wyjąć i przenieść brudną bieliznę np. do pralni. Osadzony jest na ramie z drewna dębowego olejowanego, a cała konstrukcja ramy i kosza wysuwana jest na prowadnicy kulkowej. System otwierania drzwiczek uniwersalny, w zależności od potrzeby może być na prawą lub lewą stronę – wystarczy przełożyć zawiasy.

Szafki łazienkowe z koszem na pranie

Funkcjonalne rozwiązania w łazience są bardzo cenione przez mieszkańców. W większości przypadków łazienka stanowi w całym domu czy mieszkaniu niewielkie pomieszczenie. Kluczem do jej urządzenia jest przemyślane stosowanie rozwiązań, rozmieszczenie mebli i akcesoriów w taki sposób, aby cała przestrzeń z jednej strony mogła być swobodnie użytkowana, aby nie zabrakło w niej kluczowych elementów, a jednocześnie, aby wyróżniała się wyjątkowym stylem i charakterem. Szafki do łazienki z koszem, które znajdziesz w naszej ofercie, świetnie wpisują się w każdy z tych aspektów. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w jakościowe i pomysłowe rozwiązania w Twojej łazience. 

Przemyślany produkt o najwyższej jakości — szafki łazienkowe z koszami na pranie, które będą świetnie pasować w Twojej łazience

Blaty szafek wykonane są z drewna dębowego. Pokryte bezbarwnym olejem, który nie zatyka porów drewna, stanowią trwałe i odporne podstawy, na których stawiać można produkty pielęgnacyjne i elementy użytkowane każdego dnia. Jakościowy blat stanowi jednocześnie wyjątkową ozdobę łazienki. Wygląda bardzo elegancko i oryginalnie. Świetnie wpasowuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Przemyślany proces produkcyjny sprawia, że szafki w całości wykazują się wysoką odpornością na działanie wilgoci i środków myjących. Są odporne na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Blaty nie wypaczają się, nie pęcznieją pod wpływem wody i wilgoci, a to bardzo ważne względem mebli i produktów wykorzystywanych w łazienkach.

 

Bardzo ważnym argumentem przemawiającym za zakupem tego typu szafki, są nie tylko kwestie gatunkowe wykorzystanych w produkcji materiałów, ale również fakt, że to bardzo funkcjonalny mebel.

 

Szafki z koszem umożliwiają ukrycie ubrań przeznaczonych do prania wewnątrz mebla, co znacznie zwiększa estetykę całego pomieszczenia. Nie musisz już martwić się widocznym praniem zawsze wtedy, gdy w Twoim domu pojawiają się goście. Kosz schowany w szafce to idealne rozwiązania na zaoszczędzenie miejsca. Nad miejscem na kosz znajduje się dodatkowa półka, która może sprawdzić się jako nadprogramowa przestrzeń na kosmetyki czy inne produkty, które przechowujesz w łazience. Nasi projektanci cenią sobie rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego szafkę łazienkową z koszem na pranie możesz również wybrać w zgodzie ze swoimi preferencjami — otwieraną na lewą lub prawą stronę. Wybierz szafkę, która wpisuje się w zapotrzebowanie Twojego domu i jego mieszkańców.

Pokaż więcej

Wyświetlanie jednego wyniku

Shopping Cart