Szafki wiszące dolne F11

Szafki łazienkowe podwieszane płytkie z półkami F11.

Szafki łazienkowe ROVATO F11 to styl i klasa sama w sobie. Oprócz szafek w najbardziej podstawowej wersji, czyli całkowicie białych segmentów, możesz zakupić takie szafki w wersji wzbogaconej o dębowy, drewniany blat. Eleganckie, połyskujące szafki łazienkowe ROVATO F11, niezależnie od wybranego wariantu, to idealne szafki do nowoczesnej łazienki, domowej pralni itp.

Obecnie klienci poszukują rozwiązań zarówno minimalistycznych, jak i praktycznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy linie szafek łazienkowych o dystyngowanych, łagodnych kształtach, bez charakterystycznych dla dużo starszych modeli mebli uchwytów. Niewielkie i lekkie w swojej formie szafki podwieszane o głębokości 25 cm. Są jednocześnie solidne. Nawet jeżeli jest to biała szafka łazienkowa z drewnianym blatem, nie sprawia ona wrażenia masywnej, przytłaczającej konstrukcji.

Wisząca szafka z blatem do każdej łazienki

Szafki wyposażone w blaty kojarzą się przeważnie z szafkami kuchennymi, stojącymi. Drewniany blat w przypadku szafek wiszących, jakimi są łazienkowe szafki ROVATO F11, tworzy niejako dodatkową półkę na powierzchni takiej łazienkowej szafki. Oczywiście modele F11 bez blatu również nadają się do tego, aby ustawiać na nich dodatkowo drobne przedmioty, jednak model wzbogacony o blat wygląda właśnie, jak wyposażony w dodatkową łazienkową półeczkę. W jego przypadku umieszczanie na powierzchni szafki dodatkowych drobiazgów wygląda po prostu znacznie bardziej naturalnie, niż w przypadku szafek w tym samym wzorze blatów pozbawionych. Ponadto szafka łazienkowa z blatem drewnianym ROVATO F11 znacznie lepiej pasuje do wnętrz w stylu loftowym, jako mebel stanowiący połączenie dwóch rodzajów surowców, co jest szczególnym wyznacznikiem tego modnego obecnie stylu. Szafki wzbogacone o drewniany blat nie tracą przy tym swojego nowoczesnego i pełnego gracji charakteru.

Praktyczne aspekty szafek F11

Szafki te są zarówno nowoczesne i w modnym stylu, jak i niezwykle funkcjonalne. Zaledwie 25 cm ich głębokości sprawia, że wszystkie drobiazgi umieszczone na półkach wewnątrz są łatwo dostrzegalne i dostępne na wyciągnięcie ręki nawet wówczas, kiedy szafka taka wisi nieco ponad głową użytkownika. Nawet najwęższa szafka F11 od rovato.eu pomieści większość potrzebnych na co dzień w łazience drobiazgów, takich jak: kosmetyki, szczotka do włosów, patyczki higieniczne itp. Szafki łazienkowe z blatem drewnianym to po prostu dodatkowa powierzchnia na takie praktyczne przedmioty albo np. dekoracyjne bibeloty czy chociażby – doniczkę z kwiatkiem. Ponadto, bez względu na typ, szafki F11 są niezwykle wdzięczne pod względem utrzymywania ich w czystości. Biorąc pod uwagę różnorodność szerokości poszczególnych szafek z linii F11, zapewne każdy znajdzie wariant odpowiedni właśnie do swoich, indywidualnych potrzeb. Szafki ROVATO, zarówno te z blatami, jak i bez nich, posiadają wewnątrz praktyczne półki, dostosowane do wysokości większości popularnych kosmetyków i innych stosowanych w łazienkach utensyliów.

Szafki łazienkowe z blatem drewnianym – skomponuj własny zestaw!

Za pomocą obydwu typów szafek możesz kompletować różnorodne i rozbudowane zestawy. Szafki F11 można łączyć ze sobą zarówno w obrębie jednego ich rodzaju, jak i obydwu. Ponadto ich konkretne lokalizacje względem siebie i innych elementów mogą zmieniać oblicze całego wnętrza. Dwa typy prostych, minimalistycznych szafek F11 pozwalają tworzyć aranżacje zróżnicowane i niebanalne. Ponadto – takie szafki łatwo jest łączyć z bardzo różnorodnymi dodatkami oraz dekoracjami. Zmieniając zatem nawet całkowicie stylistykę swojej łazienki – spokojnie możesz pozostawić w niej szafki ROVATO F11. Szafki łazienkowe z drewnianym blatem, chociaż mogą się na pierwszy rzut oka wydawać mniej uniwersalne niż całkiem gładkie i jednolite pod względem kolorystycznym, są właściwie równie wielofunkcyjne, jeżeli chodzi o takie zmiany aranżacji. Jeżeli zatem szukasz szafek do łazienki, które posłużą latami – postaw na ROVATO F11!

Pokaż więcej
Shopping Cart