Szafki wiszące górne F11

Szafki łazienkowe wiszące płytkie z półkami F11

Wiszące szafki do łazienek powinny być przede wszystkim funkcjonalne. W tym pomieszczeniu istotne znacznie ma więcej czynników, niż w pozostałych, przede wszystkim ze względu na panującą w łazience wilgoć. Materiał odporny na wodę to jednak niejedyny aspekt, który należy brać pod uwagę podczas wyboru wszelkiego typu szafek łazienkowych.

Dobrze, aby były to szafki pojemne, ale zarazem niezbyt głębokie, ponieważ wówczas nie trzeba długo szukać potrzebnych na bieżąco drobiazgów w nich przechowywanych. Ponadto takie szafki, jak ROVATO szafka łazienkowa z półką, oprócz zasadniczej odporności ich budulca na wilgoć, powinny być również wykonane z tworzywa prostego w utrzymaniu czystości. Wszystkie te i jeszcze więcej warunków spełniają szafki ROVATO model F11. To po prostu idealne szafki i szafeczki do mniejszych i większych łazienek, pomieszczeń gospodarczych itp.

Szafka łazienkowa nie tylko do łazienki

Taka szafka łazienkowa z półkami nazywa się szafką łazienkową, ze względu na jej najczęstsze i najbardziej popularne zastosowanie, jednak to oczywiście niejedyna lokalizacja, w jakiej szafkę taką można zamontować. Praktyczna szafka „łazienkowa” to również bardzo dobra szafka służąca np. jako szafka na drobiazgi w domowym składziku/pomieszczeniu na sprzęty służące do sprzątania, prasowania itp., a także – jako nieco większa apteczka, wszędzie tam, gdzie na leki i opatrunki potrzebne jest więcej miejsca. Wiszące szafki do łazienek, wyposażone w półki to szafki przeznaczone typowo na drobne akcesoria. W zależności od zapotrzebowania oraz możliwości pomieszczenia, w jakim ma zostać ostatecznie umieszczona, można wybrać szafkę o szerokości od 25 do 55 cm. Wszystkie spośród modeli F11 mają jednak tę samą głębokość, czyli 25 cm. Ćwierć metra to optymalna odległość dla dłoni dorosłej osoby, wkładanej do szafki po to, by coś z niej wyciągnąć. To jednak niejedyne cechy naszych szafek świadczące o ich wybitnej funkcjonalności.

Nowoczesne szafki łazienkowe

Szafka nowoczesna, to przede wszystkim szafka minimalistyczna oraz praktyczna w użytku. O jej funkcjonalności wspominaliśmy już powyżej. Docenisz także ich elegancki design. Gładkie, połyskujące powierzchnie pozbawione tradycyjnych, staroświeckich uchwytów to wręcz kwintesencja oczekiwań większości współczesnych klientów. Najbardziej popularny w aranżacji różnego typu wnętrz jest obecnie styl industrialny, jednak niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzona właśnie Twoja łazienka – prawdopodobnie szafka z półkami do łazienki ROVATO F11 będzie do niej idealnie pasowała! Szafki tworzące piękne, opływowe bryły w kolorze białym są po prostu na tyle uniwersalne pod względem wizualnym, że z łatwością skomponujesz je z dowolną kolorystyką i niemalże z każdego rodzaju nowoczesną stylistyką. Szafki ROVATO F11 są zatem zarówno praktyczne, jak i eleganckie. Trudno oczekiwać więcej on nowoczesnych mebli, również przeznaczonych właśnie do łazienki. Kolor biały to wciąż najpopularniejszy kolor sprzętów charakterystycznych dla tego pomieszczenia, takich jak: wanna, umywalka, czy sedes. Bez względu na kolorystykę kafelków, albo innych elementów, białe szafki odnajdą się w większości łazienek znakomicie.

Szafka łazienkowa z półkami – otwieraj jak chcesz!

Oczywiście szafki ROVATO można montować w ten sposób, aby ich drzwiczki otwierały się zgodnie z Twoim życzeniem na prawą, bądź na lewą stronę. Pozwala to naturalnie jeszcze lepiej dostosować ich parametry do konkretnych potrzeb użytkowników oraz konkretnych możliwości danego wnętrza. Na rovato.eu znajdziesz szereg rodzajów mebli łazienkowych: stojące oraz wiszące, z blatami drewnianymi i klasyczne. Możesz zatem z powodzeniem łączyć je w ciekawe zestawy na podstawie poszczególnych segmentów. Z ROVATO wyposażysz w szafki oraz w blaty każdą łazienkę, bez względu na jej wymiary, układ czy też stylistykę. Poznaj już dziś pełen potencjał mebli łazienkowych ROVATO i skompletuj najlepszy zestaw dla Ciebie i Twoich bliskich!

Pokaż więcej
Shopping Cart