Szafki umywalkowe F11

Szafki łazienkowe podwieszane pod umywalkę F11

★ Szafki pod umywalkowe F11 możesz ze sobą łączyć w szeregu.
Zamawiaj blat dębowy w całości (w jednym kawałku) na kilka szafek.
Zestawiasz szafki według uznania. Nieograniczone możliwości.

Urządzając łazienkę, zwracamy szczególną uwagę m.in. na szafki. Nie tylko na ich kolor, design, materiał, z jakiego są wykonane, ale również

na ich funkcjonalność. Musimy przy tym uwzględnić warunki metrażowe naszej łazienki, konstrukcję ścian, a także instalacje, które znajdują się w ich pobliżu. Wyjątkowo ważne jest to w przypadku podwieszanych szafek łazienkowych, które dostępne są w naszej ofercie.

Podwieszane szafki łazienkowe – dlaczego takie?

Przy wyborze podwieszanych szafek łazienkowych kierujemy się nie tylko wyglądem, najnowszymi trendami, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Meble marki ROVATO spełniają wszystkie te wymagania. Nasz zespół projektantów stworzył ofertę podwieszanych szafek łazienkowych, które są jednocześnie nowoczesnej ponadczasowe. Ich minimalistyczny look, najwyższa jakość materiałów zapewnią elegancji, niepowtarzalny efekt.

To, czy szafki łazienkowe podwieszane są najlepszym wyborem, musi zadecydować sam klient. Warto, aby wcześniej rozważył niewątpliwą zaletę takich szafekpowiększają one optycznie wnętrze, co jest istotne przy małej łazience, ułatwiają utrzymanie czystości, gdyż zdecydowanie łatwiej jest umyć podłogę pod meblem, a także łatwo można dopasować ich wysokość zawieszenia do wzrostu użytkowników.

Szafki łazienkowe podwieszane od ROVATO

Nasze szafki łazienkowe podwieszane prezentują się nowocześnie i estetycznie, podkreślając schludny i minimalistyczny charakter łazienki. Proponujemy, blaty dębowe olejowane, klejone z listew, co jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż drewno klejone ogranicza naprężenia drewna i tym samym minimalizuje ryzyko wypaczania i pękania.

Godnym podkreślenia jest fakt, że szafki są złożone i wyregulowane i w całości docierają do klienta. Wcześniej sprawdzone także pod kątem jakościowym i technicznym. Szafki łazienkowe podwieszane pod umywalkę przystosowane są do różnego rodzaju umywalek – nablatowych i wpuszczanych w blat. Fronty natomiast wykonane są z giętego MDF, obustronnie utwardzone, dodatkowo lakierowane na biały wysoki połysk. Wysunięcie szuflady jest możliwe dzięki uchwytowi do podchwycenia frontu, który jest wygięty ku górze. Boki szafek łazienkowych podwieszanych wykonane są z najlepszej jakości nośnika obustronnie laminowanego, wykończone lakierem białym półmatowym, który dodatkowo chroni ścianki boczne przed wilgocią. Przed przypadkowym wypięciem zabezpieczają zawieszki regulowane i płytka ścienna.

Szafki łazienkowe podwieszane marki ROVATO dostępne są w różnych rozmiarach. Gdy żaden z dostępnych gotowych modeli nie spełni wymagań, można zamówić szafkę na wymiar. Nasz zespół składa się z kreatywnych i doświadczonych projektantów, których praca owocuje zadowoleniem klientów ceniących elegancję wnętrz i funkcjonalność wyposażenia.

Pokaż więcej
Shopping Cart