Kolekcja F11

ROVATO Model F11

Dobieraj szafki łazienkowe według potrzeb.
★ Szafki pod umywalkowe F11 możesz ze sobą łączyć w szeregu.
Zamawiaj blat dębowy w całości (w jednym kawałku) na kilka szafek.
Zestawiasz szafki według uznania. Nieograniczone możliwości.

Prosta forma i nowoczesny design w połączeniu z klasycznym drewnianym blatem – to eleganckie i jakże harmonijne zestawienie wyróżnia szafki podwieszane pod umywalkę Rovato. Nasze meble łazienkowe pozwalają Ci samodzielnie aranżować przestrzeń, przez co są wyjątkowo praktyczne i uniwersalne. Podwieszane szafki pod umywalkę z naszej oferty charakteryzują się także dużym udźwigiem, prostotą w montażu i wytrzymałością. Zostały także wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i zarysowania, a ich dębowe blaty zostały w odpowiedni sposób zaimpregnowane, dzięki czemu nasze szafki posłużą Ci przez wiele długich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jaką podwieszaną szafkę pod umywalkę wybrać?

Idealna podwieszana szafka pod umywalkę to taka, która nie tylko będzie się atrakcyjnie prezentowała we wnętrzu łazienki, ale przede wszystkim odpowie na Twoje indywidualne potrzeby. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szafki podwieszane pod umywalkę z dwoma, praktycznymi rodzajami frontów: otwieranym w dół oraz wysuwanym z szufladą. Wybierając najlepszą dla siebie szafkę pod umywalkę, weź pod uwagę, jaki rodzaj otwarcia będzie dla Ciebie wygodniejszy, a także zaplanuj wstępnie, co zamierzasz umieścić w jej wnętrzu i jak zorganizujesz w niej przestrzeń. Jeżeli możesz pozwolić sobie na podwieszaną szafkę pod umywalkę o dużej głębokości, ponieważ dysponujesz odpowiednią przestrzenią w łazience, to system szuflad będzie zdecydowanie wygodniejszy – pozwoli Ci na szybki i łatwy dostęp do całej zawartości mebla. Szafki otwierane od góry są rozwiązaniem lepszym w przypadku raczej płytszych mebli.

Nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz

Nasze Meble łazienkowe Kolekcja F11 dają Ci także komfort i wygodę samodzielnej aranżacji wnętrza łazienki. Możesz zestawiać je modułowo, jedna obok drugiej, możesz je także łączyć jednym wspólnym blatem, tworząc ciągły jednolity system wzdłuż całej ściany, na której znajduje się umywalka. Takie rozwiązanie daje Ci dużo miejsca do przechowywania zarówno kosmetyków, bielizny, jak i chemii łazienkowej. Natomiast na wierzchu podwieszanych szafek pod umywalkę zyskujesz dodatkową przestrzeń do aranżacji wnętrza całej łazienki. Ponieważ pojedyncza podwieszana szafka pod umywalkę ma udźwig aż do 170 kg, możesz przechowywać zarówno wewnątrz niej, jak i na jej blacie naprawdę wiele asortymentu łazienkowego. Dodatkowo konstrukcyjnie szafki zostały wyposażone w system zabezpieczający przed przypadkowym wypięciem.

Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Shopping Cart